Brněnské nemocnice mají problém s parkovacími místy. Kvůli nedostatku je zaplavují stížnosti pacientů. Nejhorší situace je poblíž Fakultní nemocnice u svaté Anny. Jelikož se jedná o pronajatou plochu parkoviště, je s investicí problém. Pronájem v roce 2017 skončí. "Se zřizovatelem, ministerstvem zdravotnictví, ale jednáme o výstavbě parkovacího domu," ujistila mluvčí nemocnice Petra Veselá. Masarykův onkologický ústav jíž vede jednání o výstavbě parkovacích míst s městem. FN Brno má stavební projekt na parkovací dům hotový a čeká na schválení ministerstvem. Úrazová nemocnice ani Nemocnice Milosrdných bratří přestavby parkovišť neplánují. (breclavsky.denik.cz, Deník (Jižní Morava))