Mladý kardiolog MUDr. Roland Oravský z I. interní kardioangiologické kliniky (I. IKAK) Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně získal první místo a nejlepší hodnocení ve své sekci na 8. ročníku Mezinárodního studentského lékařského kongresu v Košicích. „Příjemná přátelská atmosféra na kongresu a zajímavý sociální program lákají každoročně stále více zájemců z mnoha zemí. Jde o skvělou možnost prezentovat své vědecké výsledky zejména pro mladé lékaře," říká přednostka I. IKAK Lenka Špinarová. Více na parlamentnilisty.cz.

lĂCÄŤba mrtvice