Server zdravotnickydenik.cz zveřejnil interview s ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem. Ministr zdravotnictví zmínil, že připravuje komplexnější změny s brněnskými státními nemocnicemi, tedy s FN u sv. Anny, FN Brno a Centrem kardiovaskulární chirurgie a transplantací. Dále se vyjádřil ke špatné ekonomické situaci ve FN u sv. Anny: "podle mne pan ředitel narazil na limity dané strukturou. Navíc tam řeší projekt ICRC, který problém zhoršuje, ale není základní příčinou".

Pekařská 664/53, 656 91 Brno