Regionální mutace Deníku Jihomoravského kraje (i weby denik.cz a modernibrno.cz) představují příběh paní Bohumily z Otrokovic, která se narodila s vrozenou vadou srdeční chlopně. Už ve čtyřech letech musela být operována ve FN u sv. Anny v Brně. Díky tomu, že byla pod neustálým sledováním lékařů, bylo včas odhaleno nebezpečné rozšíření aorty. Brněnské Centrum komplexní péče pro vrozené srdeční vady usiluje o to, aby všichni pacienti s vrozenou srdeční chorobou byli sledováni po celý průběh svého života.

Pekařská 664/53, 656 91 Brno