OBJEDNÁVKA JÍDEL

 

 
 
 
 

ZIMBRA

 

pošta

POŠTA

 
 
 
 

MOBILEKMAN

 
 
 
      NUXEO     

         

 

 
Zaměstnanci

 logo                   
   
 


 

„V rámci péče o naše pacienty se snažíme zároveň zlepšovat kvalitu a bezpečnost prostředí, v kterém pacienti pobývají. V tomto směru je zájmem nemocnice postupná výměna starších mechanických lůžek za lůžka elektrická, která jsou nejen bezpečnější pro pacienta, ale ulehčí i práci personálu,“ sdělila Petra Veselá, tisková mluvčí FNUSA záměr využití finančních prostředků.

Pořízením nemocničních lůžek dojde nejen k inovaci a modernizaci vybavení, ale především ke zkvalitnění péče o naše pacienty. V této chvíli by bylo třeba obnovit asi 390 nemocničních lůžek, která jsou 10 a více let starší, přičemž nejstarší lůžka mají i přes 40 let.  Cena jednoho nemocničního lůžka, vč. matrace, nočního stolku a stojanu na infuzi se pohybuje kolem 50 tis. korun.

„Ze strany HC Kometa Brno se nejedná o první a ojedinělou akci, kterou je naše nemocnice podporována. Již v minulosti byly z charitativní činnosti HC Kometa Brno pro naše pacienty zakoupeny rehabilitační pomůcky nebo lůžka,“ doplnil Martin Pavlík, ředitel nemocnice a dodal: „chtěl bych poděkovat Martinovi Havlátovi, nejen jako ředitel nemocnice, pro kterou výtěžek z této aukce bude směřován, ale také jako bývalý spoluhráč a kamarád za jeho přístup a snahu pomoci těm, kteří to potřebují.“

 

Více na: http://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/785

 hckometa

     

 

hckometa2

 

 

 

 

Kontakt pro média:
Ing. Petra Veselá, asistentka ředitele a tisková mluvčí FNUSA tel.: 604 121 122 


 
certifikat kvality logo

CZ06 04 epicare

emas logo CZ 000053 FNUSA

 


ICRC logo cz tag    logo sice  logo hobit logo kardiovize logo akademi FN21 logo dobrocentrum 1