Pořízením nemocničních lůžek dojde nejen k inovaci a modernizaci vybavení, ale především ke zkvalitnění péče o naše pacienty. „Nová lůžka jsou polohovatelná a dají se přizpůsobit potřebám jak pacienta, tak personálu, který s ležícím pacientem manipuluje,“ doplnila Petra Veselá, tisková mluvčí nemocnice.

V této chvíli by bylo třeba obnovit asi 390 nemocničních lůžek, která jsou 10 a více let starší, přičemž nejstarší lůžka mají i přes 40 let. Akutně je nutné obměnit asi 30 lůžek.  Cena jednoho nemocničního lůžka, vč. matrace, nočního stolku a stojanu na infuzi se pohybuje kolem 50 tis. korun.

Více na: http://www.hc-kometa.cz/clanek.asp?id=Obrovsky-uspech-aukce-Fanousci-vydrazili-dresy-z-Havlatovy-exhibice-za-bezmala-300-tisic-korun-9066

kometa luzko

kometa logo