OBJEDNÁVKA JÍDEL

 

 
 
 
 

ZIMBRA

 

pošta

POŠTA

 
 
 
 

MOBILEKMAN

 
 
 
      NUXEO     

         

 

 
Zaměstnanci

 logo                   
   
 


 

Tisková zpráva, 6.9.2017, Brno

 

1508 ICRC 137299 982 Kč – to je přesně částka, za kterou fanoušci vydražili dresy z exhibičního utkání MARTIN HAVLÁT & MISTŘI DĚTEM. 

„Vím, jaké jméno má Kometa a hlavně jaké má fanoušky, ale takový obrovský úspěch aukce mě opravdu překvapil a jsem za to nesmírně rád. Lůžka, která pořídíme, budou ve prospěch nejen pacientů, ale také personálu, který o ně pečuje. Nová moderní lůžka usnadňují ošetřovatelskou péči především ve snadnější manipulaci s pacientem,“ řekl Martin Pavlík, ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Pořízením nemocničních lůžek dojde nejen k inovaci a modernizaci vybavení, ale především ke zkvalitnění péče o naše pacienty. „Nová lůžka jsou polohovatelná a dají se přizpůsobit potřebám jak pacienta, tak personálu, který s ležícím pacientem manipuluje,“ doplnila Petra Veselá, tisková mluvčí nemocnice.

V této chvíli by bylo třeba obnovit asi 390 nemocničních lůžek, která jsou 10 a více let starší, přičemž nejstarší lůžka mají i přes 40 let. Akutně je nutné obměnit asi 30 lůžek.  Cena jednoho nemocničního lůžka, vč. matrace, nočního stolku a stojanu na infuzi se pohybuje kolem 50 tis. korun.

Více na: http://www.hc-kometa.cz/clanek.asp?id=Obrovsky-uspech-aukce-Fanousci-vydrazili-dresy-z-Havlatovy-exhibice-za-bezmala-300-tisic-korun-9066

 kometa luzko

 

 

 

 

kometa logo

 

 

 

 

 

Kontakt pro média:
Ing. Petra Veselá, asistentka ředitele a tisková mluvčí FNUSA tel.: 604 121 122 


 
certifikat kvality logo

CZ06 04 epicare

emas logo CZ 000053 FNUSA

 


ICRC logo cz tag    logo sice  logo hobit logo kardiovize logo akademi FN21 logo dobrocentrum 1