OBJEDNÁVKA JÍDEL

 

 
 
 
 

ZIMBRA

 

pošta

POŠTA

 
 
 
 

MOBILEKMAN

 
 
 
      NUXEO     

         

 

 
Zaměstnanci

logo dobrocentrum

logo

 

31. 1. 2018

Pokud ještě neznáte „dony“, tak jste dnes přišli o jedinečnou možnost něco se o těchto zvláštních zvířátkách s názvem Don Sphynx dozvědět. Fotografie, videa a nakonec kocour Baltazar, který se okamžitě stal miláčkem pacientů i jejich příbuzných, to vše bylo náplní dnešního povídání o domácích mazlíčcích. Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.

don sphynx

Poděkování

 

 

 

18. 12. 2017

Zpívání koled patří v předvánoční době již k tradičním aktivitám DobroCentra. Klasické koledy, jednoduché hudební nástroje, ochota přinést alespoň trošku té správné vánoční nálady i mezi pacienty na lůžkové oddělení FNUSA, tak jednoduché to je. Někteří z pacientů se přidají a zpívají také, někdy ukápne i nějaká ta slzička. Nakonec snahu dobrovolníků ocení nejen pacienti, ale i personál velikým potleskem. Ale o to vůbec nejde. Konečně příští rok se můžete přidat a uvidíte sami. Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

vanoce2017vanoce2017 2

12. 12. 2017

Zelená trička, noty, hudební nástroje, přáníčka a hlavně dobrovolníci, to vše k sobě neodmyslitelně patří, zvlášť v tomto období. Dobrovolníci, ale i jejich kolegové, příbuzní i známí se dnes odpoledne sešli, aby si spolu s pacienty zazpívali koledy. A nakonec zpívali nejen oni, ale i jejich příbuzní a personál DRO. Evidentně je vánoční nálada vysoce nakažlivá. Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE.

vanocni zpivani

23. 11. 2017

V zimě se dá zahřát i jinak než jen svařákem, o tom se přesvědčili účastníci koncertu hudební skupiny DNA Dej Nám Akord ve čtvrtek odpoledne. Černošské spirituály a tradicionály zahřály u srdce každého, kdo si udělal čas a dostavil se do kaple nebo na oddělení KTLR, kde hudebníci své vystoupení zopakovali pro pacienty. Možná to bylo tím, že většina písní pocházela z horké Afriky, ale možná i tím, že skupina DNA zpívá s radostí, láskou a stálým úsměvem. Značně bouřlivý potlesk si doopravdy zasloužili. Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

DNA 2017DNA2 2017

16. 11. 2017

Venku bylo velmi chladno a začínalo se pomalu stmívat, ideální podmínky pro to zůstat v teple a zapojit své kreativní buňky. Dobrovolníci se ujali pacientů, aby jim pomohli s výrobou baněk. Nebylo to však třeba, všichni přítomní pacienti začali samostatně pracovat na ozdobách. Tentokrát si pacienti výrobky nenechávali, baňky jsou určeny na vánoční stromek, který bude stát v areálu nemocnice. Každý z účastníků si tak bude moct tu svoji baňku na stromečku najít a pochlubit se, že se podílel na vánoční výzdobě.  Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

banky 2017

11. 11. 2017

Když se ráno dobrovolníci sešli před budovou, kde měla proběhnout další kreativní dílnička, nečekali, že to dnes vůbec nebudou mít jednoduché. Většina pacientek neměla na tvoření náladu. Dobrovolníci se však nevzdali a nakonec se jim podařilo některé z nich do výroby dýní zapojit. A ti co se neměli komu věnovat, vytvářeli dýňovou výzdobu pro oddělení. Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

dyne listopad

 

 1. 11. 2017

Jakkoli to může být překvapující spojení, opravdu je to možné. Tedy pokud máte umělce, který se jmenuje Silvestr Tintěra, a domluvíte vystoupení na začátek listopadu. Díky ochotě pana Tintěry si pacienti DRO užili více než hodinu lidových i umělých písní. Někteří z nich se přidali a zpívali z plných plic. Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE.

tintera

duben 2018
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30