OBJEDNÁVKA JÍDEL

ZIMBRA

pošta

POŠTA

MOBILEKMAN

      NUXEO

Zaměstnanci

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně se sídlem Pekařská 664/53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Úsek informatiky

přijme do pracovního poměru pracovníka na pozici:

Technik PC

Předpokládaná náplň práce:

  • Servis ICT (HW i SW) dílensky, u uživatelů i vzdáleně.
  • Přebírání, ověřování, uvádění do provozu a nastavování parametrů veškeré ICT včetně OS, uživatelského a speciálního SW.
  • Podpora uživatelů, řešení problémů s veškerým HW a SW.
  • Instalace a konfigurace pokročilých ICT technologií.
  • Vedení a aktualizace technické dokumentace.
  • Správa menších nemocničních DB systémů.
  • Správa jednoduchých webových stránek.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou, možno i absolvent.
  • Znalost OS na platformě Microsoft (na úrovni příkazové řádky), znalost dalších operačních systémů (Unix, Android) výhodou.
  • Dobrou znalost HW PC, znalost dalších platforem výhodou.
  • Uživatelskou znalost AJ (schopnost s porozuměním číst manuály a licenční ujednání, domluva s anglicky mluvícím uživatelem).
  • Pečlivost a ochotu převzít zodpovědnost za svou práci.
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně.
  • Tvůrčí a zároveň odpovědný přístup k práci.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Výhodou znalost základů SQL jazyka, správy DB serverů, tvorby webových stránek a základů programování.

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, penzijní připojištění a životní pojištění, možnost jazykového vzdělávání, výhodné telefonování i pro rodinné příslušníky v rámci zaměstnaneckého programu).
  • Stabilní platové a pracovní podmínky.
  • Odpovídající platové zařazení.
  • Možnost dalšího vzdělávání a získávání odborné erudice.
  • Osobnostní rozvoj, příjemný pracovní kolektiv.
  • Různorodou a zajímavou tvůrčí práci s nejnovějšími technologiemi.

Počet volných míst: 2

Forma zaměstnání: plný úvazek; smlouva na dobu určitou s možností prodloužení;

zkušební doba 3 měsíce

Datum nástupu: červenec, srpen 2017

Platové podmínky:

Plat je sestavován dle zákona č. 262/2006 Sb. ze dne 21. dubna 2006 - Zákoník práce a dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v aktuálním znění

  • tarifní plat u délky praxe 0 let je stanoven ve výši 16 540 Kč.

Více viz http://www.mpsv.cz/files/clanky/28129/NV_564_2006__UZ_-_1_1_17_.pdf

Příloha č. 3

Písemné přihlášky doložené profesním životopisem a s uvedením údajů o dosavadní praxi a dosaženém vzdělání zasílejte nejpozději do 30. 6. 2017 v elektronické podobě

Kontaktní osoba: Ing. Miloslav Staněk, tel: +420 543 184 102

emas logo CZ 000053 FNUSA

ICRC logo cz tag    logo sice  logo hobit logo kardiovize logo akademi FN21 logo dobrocentrum 1