Registrační číslo: TG02010048

Název: Podpora ověřování a komercializace výsledků výzkumu a vývoje ve Fakultní nemocnici u Sv. Anny v Brně

Příjemce: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

Partner: Není

Název programu: TAČR Gama

Výše přidělené dotace pro FNUSA:  19 016 400 Kč

Zahájení realizace projektu: 1. 1. 2016

Konec realizace projektu: 31. 12. 2019

Délka realizace projektu: 48 měsíců

Hlavní řešitel projektu: Mgr. Martin Bartoš

Webové stránky poskytovatele dotace: https://www.tacr.cz/index.php/cz/

Kontaktní osoba pro administraci: Ing. Jolana Koupá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 734 645 154)

Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality lidského života a zdraví české populace prostřednictvím dílčích cílů:

- Ověření aplikačního potenciálu nových a perspektivních výsledků FNUSA, získaných z VaV činnosti před jejich možným využitím v praxi (tzv. proof-of concept stage) a to s důrazem na jejich budoucí zavedení do praxe.

- Podpoření a zefektivnění transferu nových výstupů VaV Fakultní nemocnice u Sv. Anny v Brně (FNUSA) při zajištění efektivnějšího využití veřejných prostředků a zvýšení míry jejich návratnosti. Projekt upevní nastavené procesy a prohloubí zkušenosti s vyhodnocováním komerčního potenciálu výzkumných výsledků a ověří připravenost FNUSA hospodařit s vlastním fondem typu pre-seed.

tacrfProjekt Podpora ověřování a komercializace výsledků výzkumu a vývoje ve Fakultní nemocnici u Sv. Anny v Brně je řešen s finanční podporou TAČR