• Registrační číslo:  681044
  • Začátek realizace projektu: 1. 9. 2015
  • Konec realizace projektu: 31. 8. 2020
  • Délka realizace projektu: 60 měsíců
  • Hlavní řešitel projektu: Doc. MUDr. Robert Mikulík, Ph.D. (za FNUSA-ICRC)
  • Webové stránky poskytovatele dotace: https://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/
  • Kontaktní osoba pro administraci: Ing. Jolana Koupá (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 734 645 154)

Primárním cílem  translačního projektu RESSTORE je poskytnout prostřednictvím evropské multicentrické randomizované fáze IIb klinické studie podstatné informace o terapeutické účinnosti nitrožilního přenosu alogenních tkání odvozených z MSC tukové (ADMSCs) u 400 pacientů po mrtvici.

eu logoProject is funded by the Horizon 2020, the  Framework Programme for Research and Innovation of the European Union.