OBJEDNÁVKA JÍDEL

 

 
 
 
 

ZIMBRA

 

pošta

POŠTA

 
 
 
 

MOBILEKMAN

 
 
 
      NUXEO     

         

 

 
Zaměstnanci

 logo                   
   
 


 

I. neurologická klinika Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně zajišťuje vysoce kvalitní diagnosticko-léčebnou péči o široké spektrum pacientů s neurologickými onemocněními a současně zajišťuje výuku neurologie a neurologické propedeutiky pro potřeby Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Zaměstnanci kliniky se aktivně podílejí na realizaci řady výzkumných projektů národního i mezinárodního významu, mezi které patří i OP VaVpI projekty CEITEC (www.ceitec.muni.cz) a FNUSA-ICRC (www.fnusa-icrc.org). I. neurologická klinika je zakládajícím a koordinujícím pracovištěm Akademického centra pro neurovědy Brno (http://www.inb.med.muni.cz/).

Klinika disponuje čtyřmi lůžkovými odděleními, jednotkou intenzivní péče (JIP), ambulancemi pro všeobecnou neurologii i specializovanými ambulancemi a dále špičkově vybavenými laboratořemi - elektrofyziologickými (EEG, včetně specializované video-EEG monitorovací jednotky s provozem 24/7, EMG, evokované potenciály, transkraniální magnetická stimulace) a sonografickou. V rámci I. neurologické kliniky působí šest specializovaných Center – Centrum pro epilepsie Brno, Centrum pro abnormální pohyby a parkinsonismus Brno, Centrum pro kognitivní poruchy, Komplexní cerebrovaskulární centrum, Centrum pro roztroušenou sklerózu a Komplexní centrum pro léčbu spasticity.

Přednosta:
prof. MUDr. Milan Brázdil, Ph.D., FCMA
 
Zástupce přednosty pro léčebně preventivní péči:
prim. MUDr. Jaroslav Brichta

Zástupce přednosty pro školství:
doc. MUDr. Marek Baláž, Ph.D.
  
Vrchní sestra:
Ing. Marcela Staňková - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Sekretariát:
Jana Aberlová - sekretářka - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lenka Zahradníková - dokumentátorka - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 543 182 658
Fax: + 420 543 182 618


Ambulance:

Telefon: +420 543 182 633

 
certifikat kvality logo

CZ06 04 epicare

emas logo CZ 000053 FNUSA

 


ICRC logo cz tag    logo sice  logo hobit logo kardiovize logo akademi FN21 logo dobrocentrum 1